سیاست حفظ حریم خصوصی

امنیت شما برای ما اهمیت دارد. به همین دلیل، داده‌های  شخصی شما که با ما به اشتراک می‌گذارید با حساسیت محافظت می‌شوند.

کتابرگ، به‌عنوان مسئول داده‌ها، با خط‌ مشی حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده‌های شخصی، اینکه کدام داده‌های شخصی برای چه هدفی پردازش می‌شوند، با چه کسی و چرا داده‌های پردازش‌شده را می‌توان به اشتراک گذاشت، روش پردازش داده‌ها و دلایل قانونی ما؛ قصد داریم شما را در مورد حقوقتان در پردازش داده هایتان آگاه سازیم.

داده های شخصی جمع آوری شده شما، روش جمع آوری و دلیل قانونی

هویت (مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد)، موارد ارتباطی شما  (مانند آدرس، آدرس ایمیل، تلفن، IP، موقعیت مکانی)، رسانه های اجتماعی، اطلاعات مالی و سوابق دیداری و صوتی تماس ما، کوکی ها ، و غیره، با استفاده از فناوری‌ها، با روش‌های خودکار یا غیر خودکار و گاهی اوقات داده های بدست آمده از اشخاص ثالث مانند ارائه‌دهندگان خدمات تحلیلی، شبکه‌های تبلیغاتی، ارائه‌دهندگان اطلاعات جستجو، ارائه‌دهندگان فناوری،که ضبط، ذخیره و به روز می‌شوند، در چارچوب و مدت زمان سرویس و رابطه قراردادی بین ما، بر اساس شرط منافع مشروع پردازش خواهند شد.

هدف از پردازش داده های شخصی شما

اطلاعات شخصی شما که با ما به اشتراک میگذارید؛ به منظور عقد قرار داد با شما با هدف بهره مندی از خدمات ما، برآورده کردن الزامات خدمات ارائه شده به بهترین شکل ممکن و در چارچوب قراردادهای فیمابین، فراهم کردن امکان استفاده از حقوق شما بر اساس قرار دادهای ذکر شده، ارتقاء محصولات و خدمات ارائه شده مطابق با نیازهای شما و مطلع کردن شما از این تغییرات، و علاوه بر آنها، فراهم کردن امکان آشنایی شما با ارائه دهندگان خدمات بهتر در چارچوب های قانونی (به اشتراک گذاری داده های شخصی با مراجع قضایی و اداری در صورت درخواست)، در طول قرار داد و ارائه خدمت، مطابق با هدف و به صورت سنجیده پردازش و به روز خواهد شد.

داده های شخصی جمع آوری شده به چه کسانی و برای چه اهدافی قابل انتقال است

داده های شخصی شما که با ما به اشتراک می گذارید؛ می‌تواند به اشخاص ثالث، مؤسسات و سازمان‌هایی در داخل و خارج از کشور که برای انجام فعالیت‌های خود با آن‌ها خدمات دریافت می‌کنیم و/یا ارائه می دهیم، با آن‌ها روابط قراردادی داریم، با آنها همکاری می‌کنیم و در صورت درخواست، به مراجع قضایی و اجرایی به منظور انجام اقدامات فنی و اداری لازم ارائه خواهند شد.

حقوق شما به عنوان شخصی که داده های شخصی او پردازش می شود

طبق ماده یازده KVKK، همه می توانند با مراجعه به مسئول داده از حقوق زیر استفاده کنند:

(الف) آگاهی ازاینکه آیا داده های شخصی پردازش می شوند یا خیر،

(ب) گرفتن اطلاعات مربوطه اگر اطلاعات شخصی پردازش شده است،

(ب) گرفتن اطلاعات مربوطه اگر اطلاعات شخصی پردازش شده است،

(ت) شناخت اشخاص ثالثی که داده های شخصی در داخل یا خارج از کشور به آنها منتقل می شود،

(ث) درخواست تصحیح داده های شخصی در صورت پردازش ناقص یا نادرست،

(ج) درخواست حذف یا از بین بردن داده های شخصی،

(چ) درخواست اطلاع از تراکنش های انجام شده بر اساس بند (ث) و (ج) به اشخاص ثالثی که داده های شخصی به آنها منتقل شده است،

(ح) اعتراض به ظهور نتیجه ای علیه خود شخص با تجزیه و تحلیل داده های پردازش شده منحصراً از طریق سیستم های خودکار،

(خ) برخوردار بودن از حق مطالبه خسارت در صورت متضرر شدن از پردازش غیرقانونی داده های شخصی،

برای استفاده از حقوق فوق الذکر می توانید از طریق info@ketabarg.com با ما تماس بگیرید.

 

ارتباط 

به منظور ارائه خدمات مطابق با درخواست های شما، شما کاملا آزاد هستید که پردازش داده های شخصی خود را بپذیرید یا رد کنید، که فقط طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی و پردازش داده های شخصی ضروری است. در صورت ادامه استفاده از سایت، فرض را بر پذیرفتن شرایط می گذاریم. برای کسب اطلاعات دقیق تر، لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@ketabarg.com با ما در تماس باشید.